פוליש לשיש

מחפשים פוליש לשיש? הגעתם למקום הנכון!
רצפת השיש שלכם נראית עכורה והברק התעמעם? זה הזמן להזמנת פוליש שיש. חברות מתמחות מכל הארץ ממתינות לכם כאן כדי לייעץ ולתת לכם הצעות מחיר מעולות. מלאו פרטיכם באתר וקבלו את כל המידע הרלוונטי!

רצפת שיש היא רצפה המעניקה לבית מראה אסתטיקה, נקי ואלגנטי אולם כאשר אינה מתוחזקת כראוי המראה מאבד מהברק והיא נראית עכורה ומיושנת והבית כולו נראה פתאום דהוי יותר.

סיבות לפגמים בשיש הן תחזוקה לא נכונה שלו כמו שימוש בחומרי ניקוי אשר אינם מתאימים לשלי, חלחול נוזל חזק ויצירת כתם על אחד האריחים או נפילה של חפץ כבד מאד אשר גרמה לפיצוץ בשיש או לשריטות בו.
פוליש לשיש

אפשר לעשות פוליש מושלם ויחד עם זאת לשלם מחיר הגיוני. ריכזנו עבורכם את מיטב חברות הפוליש בארץ עם מיכון מתקדם, אנשי מקצוע מיומנים ומחירים יותר מסבירים. מלאו פרטיכם באתר ותיהנו גם אתם משירות מקצועי ורצפה בוהקת!

פוליש לשיש מחזיר את הרצפה למצבה המקורי, תוך שימוש במכשור וחומרים המתאימים למרצפת ועל ידי אשי מקצוע היודעים לתפעל את מכונה הפוליש ולטפל ברצפה כולה, ועם תחזוקה נכונה, יישמר המראה לאורך זמן.

פוליש וחידוש רצפת שיש
פוליש לשיש מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת אליה מוכנס חומר מיוחד בשם פוליש קריסטל ובאמצעות המכונה הוא מוחדר אל תוך האריחים.

המכונה ממרקת בעזרת הפוליש קריסטל את הרצפה, מחליקה ומיישרת את המשטח כך שייראה אחיד בצבע ובגובה, ולאחר שכל הרצפה עברה תחת ידה של המכונה מתחיל השלב השני בו מורח איש המקצוע שכבה המגנה על השיש ואוטמת אותו מפני חדירת נוזלים.

התוצאה הסופית היא שיש מבריק ובוהק הנראה כאילו זה הרגע הותקן ברצפה.

מחפשים פוליש לשיש מקצועי ואמין הגעתם למקום הנכון חברתנו תשמח לספק לכם
חידוש לשיש ברמה גבוהה.